Zahradní venkovní Mini BBQ gril růžový

Zahradní venkovní Mini BBQ gril růžový

Více o

D00693

obchod

Zahradní venkovní Mini BBQ gril růžový

 Pro vychutnání chvil, kdy nabíráte sil, vždy bude tu a byl – barbecue gril.

Užívejte si léto naplno při grilovačkách v přírodě, na zahrádce či na chatě. Praktický mini-BBQ gril si zamilujete nejen pro jeho funkčnost, ale i originální retro design. Steaky, burgery, zeleninu či ryby budete grilovat na kvalitním chromovaném roštu. Součástí grilu je  uzamykatelné víko, které pomáhá udržovat správnou teplotu při přípravě jídel. Samozřejmostí je  regulace přívodu vzduchu a palisandrové rukojeti.

Gril má kompaktní rozměry a snadno ho převezete na dovolenou do kempu nebo na piknik v přírodě. Je 45 cm vysoký, průměr celého grilu je 30 cm, průměr roštu pak 29 cm.Tento gril je díky své velikosti a hmotnosti ideální na cesty, např. při kempování. Mini-BBQ je nejen praktické, ale i výrazné díky svému retro vzhledu! Gril má uzamykatelné víko, palisandrové rukojeti a regulaci větrání . Součástí je také chromovaný rošt. 

Zahradní mini gril kulatý růžový

Venkovní gril s netradičním designem je vhodný jak pro grilování na zahraděterase či balkonu, tak i díky svým malým rozměrům na cestách. Tento retro stylový gril je také vhodný jako dárek - určitě potěší Vaše blízké! Gril je uzavíratelný, má dřevěné rukojeti a centrální větrnání. Upozornění! V grilu nikdy nezapalujte velký oheň! Gril by se mohl poškodit! Velkým ohněm se rozumí, takový, kdy se podpalový materiál dotýká stěn, nebo z krbu šlehají plameny.   Technické údaje:
  • výška: 45 cm
  • vnitřní průměr: 30 cm
  • průměr grilovací plochy: 29 cm
  Obsah balení:
  • 1x částečně demontovaný gril
 
Obsah balení:
  • 1 x mini-BBQ gril
  • 1 x návod (německý)
 Návod k produktu ke stažení zde:

Zahradní venkovní Mini BBQ gril růžový je v kategoriích Zahrada, Grily a krby, Grily, kde můžete vybírat z dalšího zboží. Tisk této stránky. Štítky: zahrada, gril,

Zlevněné produkty v sekci Dům a zahrada

Všechny slevy >>